sobota, 7 kwietnia 2012



Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy złożyć wszystkim
pracownikom i uczniom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim spokojnych, radosnych, udanych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt, pysznej święconki, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.

Klasa VI



Idą Wielkanocne Święta

i rodzina uśmiechnięta,

Wszyscy jajka zajadają

o swe zdrowie bardzo dbają.

Pisaneczki malujemy

Świętami się radujemy,

Jest do dla nas czas ważniejszy

w całym roku najpiękniejszy!

Emilka Grzędzińska i Julka Pawlus, kl. VI


Podsumowanie całorocznego konkursu czytelniczego "I ty możesz zostać Książkowym Molem 2026" (klasy IV - VI)

Mam zaszczyt ogłosić, że tytuł "Książkowego Mola 2026" zdobywa: Namir Krzyżak II miejsce: Janusz Hańderek III miejsce: Marta Tokar...